پنج شنبه , فروردین ۳ ۱۳۹۶
Home / تازه ها / معرفی شخصیت هربینگر (لایلا مایکلز)

معرفی شخصیت هربینگر (لایلا مایکلز)

هربینگر (با نام واقعی لایلا مایکلز) یک ابرقهرمان ساخته شده در اوایل دهه ۸۰ میلادی است.

پس از غرق شدن کشتی شان لایلا یتیم شد و توسط شخصیتی به نام مانیتور نجات یافت.

لایلا به عنوان دستیار وی بزرگ شد و این دو پشتیبانی از جهان های چندگانه را به عهده داشتند و برای ابرقهرمانان و ابرشروران بسیاری اسلحه و افراد دارای ابرقدرت فراهم کردند.

هدف از این کار آزمایش ابرقهرمانان بود تا مانیتور بتواند آن ها را در در جنگ علیه آنتی-مانیتورها به خدمت بگیرد.

در ماجرای بحران در زمین های چندگانه لایلا پس از ورود به تالاری رحم مانند هویت منادی ( هربینگر ) را برای خود برگزید که به وی انرژی داد و وی را قادر به ساختن همزادهایی در لباس جدیدش کرد.

این همزادها جمعی از ابرقهرمانان و شرورها را برای جنگ با شیاطین سایه ای آنتی مانیتورها فراهم کرد تا از برج های ارتعاشی محافظت کنند. این برج ها برای محافظت از زمین ۱ و زمین ۲ از زلزله های آنتی مانیتورها ساخته شده بودند.
اگرچه با استخدام قهرمانی به نام آریون یک سایه شیطان با یکی از همزادهای منادی ترکیب شد و آنتی مانیتورها را قادر به کنترل وی و بدل های بی شمارش کرد.

لایلا که تحت تسخیر قرار گرفته بود مانیتور را کشت ولی مانیتور که این امر را پیشبینی کرده بود زندگی خود را تبدیل به نیروی محرکه برج های ارتعاشی کرد و زمین ۱ و ۲ را از نابودی نجات داد.

این شوک باعث شد لایلا به حال عادی برگردد و کل قدرتش را قربانی کند تا سه جهان باقی مانده را نجات دهد.
وقتی پنج جهان باقی مانده ترکیب شدند منادی سریعا قدرتش را بازیافت و یک یونیورس واحد در دنیای دی سی بوجود آمد.
پس از ماجراهایی منادی به گروه “محافظان جدید” پیوست ولی به همراه نصف گروه آلوده ویروس ایدز شد.

وی همچنین پیشنهادی برای پیوستن به قبیله آمازونی تمیسکیرا دریافت کرد.

وقتی کارا زور ال (سوپرگرل اول) به زمین رسید در قبلیه تمیسکیرا اسکان داده شد. منادی و سوپرگرل با هم دوست شدند.

سرانجام منادی در تلاش برای نجات سوپرگرل از دست دارکساید کشته شد.

حضور در انیمیشن:
در فیلم انیمیشنی “سوپرمن/بتمن:آخرالزمان” وی توسط راشنل کواینتس صداگذاری شد. در فیلم وی در قبلیه تمیسکیرا در میان آمازونی ها زندگی می کرد تا این که الهام هایی ترسناک درباره مرگ سوپرگرل دریافت کرد و به واندروومن ملحق شد تا وی را نجات دهند. در تلاش برای نجات سوپرگرل از نیروی دارکساید منادی کشته شد.

حضور در تلویزیون:

لایلا مایکلز در سریال اَرو در دنیای مشترک کماندار حضور یافت و توسط آدری ماری اندرسون ایفا شد. در فصل اول وی بعنوان دوست قدیمی جان دیگل در افغانستان معرفی شد که اکنون بعنوان مامور آرگوس فعالیت می کرد. وی در تلاش برای دستگیری ددشات از کد منادی استفاده کرد. در فصل دوم وی توسط روس ها ربوده شد و مشخص شد همسر سابق دیگل است. در هنگام جمع آوری جوخه انتحار وی با نام منادی در این تیم فعالیت می کرد. وی سپس حامله شد و دختری به نام سارا به دنیا آورد. دیگل به وی پیشنهاد ازدواج داد و وی قبول کرد. وی بعدها توسط الیور کویین ربوده شد که تلاش برای کلک زدن به راس الغول داشت و این باعث تیرگی رابطه دیگل و الیور کویین تا مدت زیادی شد و سرانجام لایلا دیگل را قانع کرد که از الیور کینه به دل نگیرد. با کشته شدن آماندا والر در فصل چهارم لایلا رییس جدید آرگوس شد و سرانجام بعد از واقعه فلشپوینت دختر وی “سارا” تبدیل به یک پسر به نام جان دیگل جونیور شد.

About کمیک خوار

کمیک خوار
بودیم وقتی بودن مُد نبود !

Check Also

معرفی ۵ کاستوم برتر The Flash!

امروز میخوایم درباره قهرمانی صحبت کنیم که تو یه چشم بهم زدن از کنارتون رد …

One comment

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *