پنج شنبه , فروردین ۳ ۱۳۹۶
Home / اخبار / منتظر سریال “بلک لایتنینگ” از شبکه فاکس باشید!+ معرفی مختصر

منتظر سریال “بلک لایتنینگ” از شبکه فاکس باشید!+ معرفی مختصر

حدود ۴ ماه پیش شایعاتی مطرح شد که سریال جدید دیسی/وارنر با عنوان “بلک لایتنینگ” بدست فاکس ساخته خواهد شد…

حال به گزارش “ددلاین” گویا این اتفاق حقیقت دارد! طبق گفته خبرنگار ددلاین پس از سریال مربوط به ایکس من ، سریال “بلک لایتنینگ” دومین برگ برنده ابرقهرمانی این شبکه محسوب میشود…

پیش از این گزارشاتی نیز رسیده بود که این سریال در دنیای مشترکی با “اررو ، فلش ، سوپرگرل و لجندز آف تومارو” قرار دارد که هنوز درستی آنها مشخص نیست….

بلک لایتنینگ سریالی خواهد بود که از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا این سریال نسختین سریالی خواهد بود که یک فرد “آفریقایی-آمریکایی” قرار است در آن نقش اول قهرمان را ایفا کند!
Related image


اما شخصیت بلک لایتنینگ کیست؟ معرفی بسیار بسیار کوتاه و مختصری از این شخصیت برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا ذره ای با این کاراکتر آشنا تر باشید…
بلک لایتنینگ یکی از قهرمانان سیاه پوست دیسی است به نام جفرسون پیرس که دارای قدرت هایی در زمینه الکتریسیته و انواعی دیگر از انرژی است…او ابتدا مدیر دبیرستانی به نام گارفیلد بود که در آغاز قرار بود در واقع خودش بی قدرت باشد و با استفاده از کمربندش قادر به تولید انرژی شود که بعدا این اوریجن تغییر یافت و او رسما یک “متا هیومن” معرفی شد….
جفرسون پیرس اولین قهرمان دیسی است که هویت آفریقایی آمریکایی دارد….او همچنین برنده مدال المپیک نیز بوده!…قابل ذکر است او عضو گروه هایی چون جاستیس لیگ ، آوتسایدرز و…. بوده است….

File:Black lightning JLA.jpg

جفرسون پیرس در زمانی که لکس لوتر در کمیک ها رئیس حمهور بود به مقام “وزیر آموزش و پرورش آمریکا” رسید …
عمده قدرت های او عبارتند از:
تولید و دستکاری الکتریسیته
ایجاد انرژی
پرواز برای مدت محدود
و…

در کمیک ها هرگز گفته نشد که بلک لایتنینگ دقیقا چقدر میتواند انرژی تولید کند ولی طبق دیده ها انرژی او برای کشتن چندین انسان همزمان کافی است! همچنین او یکبار با قدرتش به سوپرمن شک داد تو او را احیا کند و موفق نیز شد!


About SJ Shayan

SJ Shayan
از سال 1390 از طریق پیج های فیسبوکی وارد عرصه ژورنالیسم کمیک شدم و چند سال بعد به سایت دیسی ورلد اومدم و به صورت حرفه ای کار رودنبال کردم...الان هم اینجا در خدمت شما هستم..امیدوارم از مطالب من در این سایت لذت ببرید...

Check Also

کارگردان فیلم بتمن معرفی شد

خبر ها حاکی از آن است که مت ریوز به عنوان کارگردان فیلم بتمن معرفی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *